Bejelentés

Detki ovis angol Segítség az otthoni gyakorláshoz

Ingyenes Angol online nyelvtanfolyam kezdőknek és újrakezdőknek. Ráadásul most megkapod ajándékba A Hatékony Angol Tanulás Titkai tanulmányom.

Üzenőfal

Név:

Üzenet:

Üdvözlöm a detki ovis angol csoportot!

Ezt az oldalt azért hoztam létre, hogy az ovis angol foglalkozáson tanult dalokat, meséket otthon is gyakorolni tudjátok.

Felteszek minden tanult dalt és videót. Remélem hasznosak lesznek számotokra.

Bármilyen kérdésetek lenne írjatok nyugodtan az Üzenőfalon keresztül vagy a Kapcsolat menü pont alatt található Szólj hozzá rovatban avagy a megadott e-mail címen.

Az órák anyagát a Tananyag menüpont alatt találjátok.

A Dalok és Mesék menüpont alá majd teszek fel az óra anyagához kapcsolódó dalokat, videókat, amik szintén jó gyakorlást jelenthetnek, de az óra anyagába már nem férnek bele.

Változás: A tananyagon kívül feltett, gyakorlásra szánt anyagokat megbontottam. A tényleges dalokat a Dalok menü alatt találjátok. A Mesék menü alatt pedig rövid meséket, történeteket találtok a már tanult szavakkal.

Jó tanulást mindenkinek!

Google Analytics Alternative

Keresés a honlapon

Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!